Novinky

24.09.2021 Dne 27.9.2021 se kroužky konají, 28.9. se nekonají (svátek)

V pondělí 27.9.2021 se zájmové kroužky konají, ovšem ve státní svátek v úterý 28.9.2021 se nekonají. Děkujeme za pochopení.

06.09.2021 UPOZORNĚNÍ!

Od 1.9.2021 nás najdete na nové adrese S.K. Neumanna 251 (místo původní Nerudova 504)… Při příchodu zvoňte na zvonky DDM - kanceláře, pokud jdete za vedoucími oddělení, ředitelkou nebo účetní, nebo na DDM - učebny, když půjdete na kroužek nebo akci pořádanou na této adrese. Na tyto kroužky je potřeba pravidelně nosit přezůvky, které bude možné uchovávat v DDM. Druhá budova Klub DDM v parku v Čermákových sadech nám zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

26.08.2021 UPOZORNĚNÍ: ZK LETECKÝ MODELÁŘ

UPOZORNĚNÍ: ZK Letecký modelář si z důvodu kapacity modelářské pracovny vymezuje vybírat členy a přijímat primárně ty chlapce, kteří na kroužek chodili už v minulém roce (mají totiž rozdělané modely z loňska). Děkujeme za pochopení.

PRODLOUŽENO: PROCHÁZKA ZA POZNÁNÍM RAKOVNÍKA

16.03.2021

PRODLOUŽENO:
PROCHÁZKA ZA POZNÁNÍM RAKOVNÍKA
Pojďte se projít historickým centrem města Rakovníka, vyluštěte u toho křížovku a získejte tajenku, za kterou Vás čeká i drobná odměna. 

Rozhlédněte se kolem sebe a objevte plno zajímavostí města Rakovníka. Cestou budete míjet mnoho pamětních desek, pomníků i budov. Potřebujete jen tužku a křížovku, kterou si můžete stáhnout právě na této stránce.


Ke stažení

Křížovka - Procházka za poznáním Rakovníka.pdf

Křížovka - Procházka za poznáním Rakovníka.jpg 

Křížovku si vytiskněte a vyplňte do ní všechny správné odpovědi. Kompletně vyplněnou tajenku přineste do DDM Rakovník, Nerudova 504 a odměna Vás nemine.

Odměny 
budeme vydávat až po skončení aktuálních vládních opatření a nouzového stavu. Děkujeme za pochopení.


Doporučujeme nošení roušek.
Všechny prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a dalších aktivních vládních opatření.
Všichni se účastní na vlastní nebezpečí.
Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci.

Přejeme mnoho zdaru!