Novinky

24.09.2021 Dne 27.9.2021 se kroužky konají, 28.9. se nekonají (svátek)

V pondělí 27.9.2021 se zájmové kroužky konají, ovšem ve státní svátek v úterý 28.9.2021 se nekonají. Děkujeme za pochopení.

06.09.2021 UPOZORNĚNÍ!

Od 1.9.2021 nás najdete na nové adrese S.K. Neumanna 251 (místo původní Nerudova 504)… Při příchodu zvoňte na zvonky DDM - kanceláře, pokud jdete za vedoucími oddělení, ředitelkou nebo účetní, nebo na DDM - učebny, když půjdete na kroužek nebo akci pořádanou na této adrese. Na tyto kroužky je potřeba pravidelně nosit přezůvky, které bude možné uchovávat v DDM. Druhá budova Klub DDM v parku v Čermákových sadech nám zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

26.08.2021 UPOZORNĚNÍ: ZK LETECKÝ MODELÁŘ

UPOZORNĚNÍ: ZK Letecký modelář si z důvodu kapacity modelářské pracovny vymezuje vybírat členy a přijímat primárně ty chlapce, kteří na kroužek chodili už v minulém roce (mají totiž rozdělané modely z loňska). Děkujeme za pochopení.

VELIKONOČNÍ STEZKA

30.03.2021

VELIKONOČNÍ STEZKAPojďte se projít na velikonoční procházku s plněním pohybových úkolů, hádanek a povídáním o Velikonocích. Začátek je u Rakovnického potoka naproti parkovišti u speciální školy, pokračuje se podél potoka k Tyršově koupališti a kolem Tyršáku po cyklostezce až na konec za most přes Lišanský potok. 

Velikonoce jsou oslavou přicházejícího jara. Vítání nového vegetačního období a vítězství života nad smrtí. S velikonocemi je spojeno spousta tradic. Vydejte se na naši stezku poznat Velikonoce.

Stezku pro Vás připravila Pavla Hotská z Nového Strašecí ve spolupráci s DDM Rakovník.
Na trase najdete 19 stanovišť + úvodní panel.
Zvládnete vyluštit všechny hádanky a splnit pohybové úkoly?

Všechny prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a dalších aktivních vládních opatření.
Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci.
Děkujeme, že naši stezku neničíte a děti se tak mohou něčemu přiučit.