24.09.2021 Dne 27.9.2021 se kroužky konají, 28.9. se nekonají (svátek)

V pondělí 27.9.2021 se zájmové kroužky konají, ovšem ve státní svátek v úterý 28.9.2021 se nekonají. Děkujeme za pochopení.

VELIKONOČNÍ HLEDAČKA

31.03.2021

VELIKONOČNÍ HLEDAČKA

Přijďte si vyzkoušet Velikonoční hledačku v Čermákových sadech u Klubu DDM Rakovník a v části parku.

Po parku se rozkutálela velikonoční vajíčka. Najdi všechna, která na sobě mají písmenko. Písmenka si napiš nebo zapamatuj a slož z nich tajenku.

Vyluštěnou tajenku nám pošlete na e-mail: dolezal@ddmrako.cz
do předmětu uveďte: VELIKONOCE.
Tři vylosované výherce čeká odměna.

Prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a dalších aktivních vládních opatření.