Novinky

24.09.2021 Dne 27.9.2021 se kroužky konají, 28.9. se nekonají (svátek)

V pondělí 27.9.2021 se zájmové kroužky konají, ovšem ve státní svátek v úterý 28.9.2021 se nekonají. Děkujeme za pochopení.

06.09.2021 UPOZORNĚNÍ!

Od 1.9.2021 nás najdete na nové adrese S.K. Neumanna 251 (místo původní Nerudova 504)… Při příchodu zvoňte na zvonky DDM - kanceláře, pokud jdete za vedoucími oddělení, ředitelkou nebo účetní, nebo na DDM - učebny, když půjdete na kroužek nebo akci pořádanou na této adrese. Na tyto kroužky je potřeba pravidelně nosit přezůvky, které bude možné uchovávat v DDM. Druhá budova Klub DDM v parku v Čermákových sadech nám zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

26.08.2021 UPOZORNĚNÍ: ZK LETECKÝ MODELÁŘ

UPOZORNĚNÍ: ZK Letecký modelář si z důvodu kapacity modelářské pracovny vymezuje vybírat členy a přijímat primárně ty chlapce, kteří na kroužek chodili už v minulém roce (mají totiž rozdělané modely z loňska). Děkujeme za pochopení.

POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK - ZMĚNA TERMÍNU

06.05.2021

POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK - ZMĚNA TERMÍNUPOZOR!  Vzhledem k tomu, že vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky a naší povinností je být při této činnosti, rozhodli jsme se termín akce přesunout až na páteční odpoledne.

Děkujeme za pochopení a moc se těšíme na všechny účastníky.


Pohádkový orienťáček pro Vás bude připraven v pátek 14. května
od 14,00 hod. v Čermákových sadech. Pokud si chcete mapu vytisknout doma nebo ji mít jen staženou v mobilním telefonu, najdete ji zde ve formátu PDF a JPG.


Na trasu tak nemusíte nastoupit na startu, ale i kdekoliv jinde. Kontroly navštěvujte v libovolném pořadí, důležité je mít všechny písmena v tajence. Na jednotlivých stanovištích jsou červenobílé fáborky a obrázky pohádkových postaviček z Večerníčků. Postavičky je třeba pojmenovat, pod obrázky je napsáno, kolikáté písmeno budete potřebovat do tajenky. To si zapište.

Všichni se účastní na vlastní nebezpečí. Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci. Prosíme, pohybujte se pouze po cestách. Doporučujeme nošení roušek a prosíme o dodržování h rozestupů, případně dalších aktuálních vládních opatření. 


Ke stažení: 

Mapa - Pohádkový orienťáček.pdf 

Mapa - Pohádkový orienťáček.jpg