Novinky

24.06.2020 Přihlašování na zájmové kroužky 2020/21

Přihlašování na zájmové kroužky bude probíhat od 25. srpna 2020 od 17,00 hod. přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz. Návod jak s klientským centrem pracovat (jak se přihlásit) najdete zde: http://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

05.05.2020 Otevření DDM Rakovník

Vážení rodiče, milé děti, jak jste možná zaznamenali ze sdělovacích prostředků, od 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 znovu otevírá většinu zájmových kroužků. Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v DDM a podmínkách účasti naleznete v článku Otevření DDM Rakovník.

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

KARNEVAL NA LEDĚ

31.01.2020

KARNEVAL NA LEDĚ

V pátek 31. ledna 2020 se na zimním stadionu v Rakovníku sešli děti i rodiče v maskách (i bez nich), aby si užili karneval na ledě. Než se všichni dostali na led, čekalo je nejprve krátké vystoupení úspěšných krasobruslařek z rakovnického krasobruslařského oddílu, který vede trenér Karel Štefl.  Osmiletá Ema Elznicová a devítiletá Lucie Šilerová se účastní nejvyšší soutěže v krasobruslení – Českého poháru a předvedly nám tak krásné jízdy s několika obtížnými prvky. Sklidily za to i zasloužený obrovský potlesk. Po ukázce krasobruslařského umění už pro děti na ledě bylo přichystáno šest stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet svou šikovnost. Na stanovišti Ledové království děti musely vysvobodit sněhuláka Olafa ze zajetí míčků a v bludišti mu najít cestu k jeho mrkvovému nosu. Na dalších stanovištích se soutěžilo ve střelbě na branku, v hodu míčků do děravé krabice, v přenášení míčku na raketě, házení pavouků na terč a v přenášení kuželky z obruče do obruče. Na každém stanovišti dostali soutěžící sladkou odměnu, a kdo vydržel až do konce, dostal i nějakou drobnost. Všechny masky se na závěr společně vyfotily a mohli jsme zde tak vidět tyranosaura rexe vedle Sponge Boba, pejska a kočičky. Na bruslích nás přijel navštívit i Batman, Superman, zombík a několik malých hokejistů. Celá akce proběhla za podpory rakovnického hokejového klubu, kterému děkujeme za poskytnutí ledové plochy a ozvučení celého karnevalu.