Novinky

07.01.2020 Přihlašování na letní tábory 2020

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD ÚTERÝ 4. ÚNORA 2020 OD 17,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz Všechny tábory je třeba uhradit do 24. března 2020. Nedojde-li k tomuto datu k zaplacení, budou uvědoměni náhradníci!

03.09.2019 Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 16.9.2019

Zahájení činnosti kroužků je v týdnu od 16.9.2019!

30.08.2019 Kroužky ze Šablon II zdarma

Omlouváme se za potíže s přihlašováním na kroužky, které jsou zdarma. Už se na ně dá přihlásit. Za kroužek, prosím, neplaťte. Symbolická 1,- Kč je tam proto, že v systému IS Domeček nelze u předpisů ke kroužkům zadávat nulu. Jde o kroužky Klub deskových her, Deskové hry a Programování, které jsou hrazené ze Šablon II pro SVČ. Děkujeme za pochopení. DDM Rakovník

KARNEVAL NA LEDĚ

31.01.2020

KARNEVAL NA LEDĚ

V pátek 31. ledna 2020 se na zimním stadionu v Rakovníku sešli děti i rodiče v maskách (i bez nich), aby si užili karneval na ledě. Než se všichni dostali na led, čekalo je nejprve krátké vystoupení úspěšných krasobruslařek z rakovnického krasobruslařského oddílu, který vede trenér Karel Štefl.  Osmiletá Ema Elznicová a devítiletá Lucie Šilerová se účastní nejvyšší soutěže v krasobruslení – Českého poháru a předvedly nám tak krásné jízdy s několika obtížnými prvky. Sklidily za to i zasloužený obrovský potlesk. Po ukázce krasobruslařského umění už pro děti na ledě bylo přichystáno šest stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet svou šikovnost. Na stanovišti Ledové království děti musely vysvobodit sněhuláka Olafa ze zajetí míčků a v bludišti mu najít cestu k jeho mrkvovému nosu. Na dalších stanovištích se soutěžilo ve střelbě na branku, v hodu míčků do děravé krabice, v přenášení míčku na raketě, házení pavouků na terč a v přenášení kuželky z obruče do obruče. Na každém stanovišti dostali soutěžící sladkou odměnu, a kdo vydržel až do konce, dostal i nějakou drobnost. Všechny masky se na závěr společně vyfotily a mohli jsme zde tak vidět tyranosaura rexe vedle Sponge Boba, pejska a kočičky. Na bruslích nás přijel navštívit i Batman, Superman, zombík a několik malých hokejistů. Celá akce proběhla za podpory rakovnického hokejového klubu, kterému děkujeme za poskytnutí ledové plochy a ozvučení celého karnevalu.