Novinky

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

10.03.2020 Uzavření budov, zrušení všech kroužků, akcí

‼️Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, se od 11.3.2020 budovy DDM Rakovník (Nerudova, Čermákovy sady) i odloučeného pracoviště v Novém Strašecí uzavírají na dobu neurčitou. Dochází ke zrušení všech zájmových kroužků, akcí, workshopů, atd.. Děkujeme za pochopení. Monika Bechnerová, Ředitelka DDM Rakovník

08.03.2020 Informace ke koronaviru

Žádáme děti, mládež a jejich rodiče, ale i dospělé, kteří se v poslední době vrátili z míst napadených koronavirem, aby se řídili dle nařízení ministerstva zdravotnictví a nedocházeli na zájmové kroužky a akce. Děkujeme za pochopení.

MASOPUST 2020

25.02.2020

MASOPUSTV úterý 25. února 2020 byly Čermákovy sady opět plné tradičních i netradičních masopustních masek. Začínal tady totiž rakovnický masopustní průvod, na kterém jste mohli potkat ženicha s nevěstou, medvěda, koně, ale i jednorožce, vodníka nebo kočky a myš. Nejprve proběhlo společné focení všech masek a pak se celý průvod vydal na Husovo náměstí. Cestu zpestřili svým zpěvem a hraním členové folklorního souboru Borůvky, který se postaral i o zábavu na náměstí před radnicí. Proběhlo tady několik vystoupení dětí z folklorního souboru Borůvky, který se celý rok schází a cvičí v Klubu DDM Rakovník v Čermákových sadech. Během celého programu probíhala tradiční soutěž "O nejlepší koblihu", do které bylo letos přihlášeno jedenáct soutěžních koblih, takže porota neměla lehké rozhodování. Rakovnický masopust zpříjemnila návštěvníkům i ochutnávka zabíjačkových a masopustních dobrot (jitrnice, jelita, koblížky) a teplý čaj.