Novinky

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

10.03.2020 Uzavření budov, zrušení všech kroužků, akcí

‼️Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, se od 11.3.2020 budovy DDM Rakovník (Nerudova, Čermákovy sady) i odloučeného pracoviště v Novém Strašecí uzavírají na dobu neurčitou. Dochází ke zrušení všech zájmových kroužků, akcí, workshopů, atd.. Děkujeme za pochopení. Monika Bechnerová, Ředitelka DDM Rakovník

08.03.2020 Informace ke koronaviru

Žádáme děti, mládež a jejich rodiče, ale i dospělé, kteří se v poslední době vrátili z míst napadených koronavirem, aby se řídili dle nařízení ministerstva zdravotnictví a nedocházeli na zájmové kroužky a akce. Děkujeme za pochopení.

UZAVŘENÍ BUDOV, ZRUŠENÍ VŠECH KROUŽKŮ A AKCÍ

10.03.2020


‼️Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, se od 11.3.2020 budovy DDM Rakovník (Nerudova, Čermákovy sady) i odloučeného pracoviště v Novém Strašecí uzavírají na dobu neurčitou. Dochází ke zrušení všech zájmových kroužků, akcí, workshopů, atd..

Děkujeme za pochopení.

Monika Bechnerová,
Ředitelka DDM Rakovník

https://www.kr-stredocesky.cz/web/urad/tiskove-informace/aktuality/-/blogs/mimoradne-opatreni-uzavreni-zakladnich-strednich-a-vysokych-skol-kvuli-koronaviru-a-zakaz-akci-s-ucasti-vice-nez-100-lidiMimořádná opatření: 

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních,_středních_a_vysokých_škol_od_1....pdf 

Mimořádné_opatření_-_zákaz_konání_akcí_nad_100_osob_od_18_hodin_dne_10._....pdf