Novinky

05.05.2020 Otevření DDM Rakovník

Vážení rodiče, milé děti, jak jste možná zaznamenali ze sdělovacích prostředků, od 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 znovu otevírá většinu zájmových kroužků. Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v DDM a podmínkách účasti naleznete v článku Otevření DDM Rakovník.

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

10.03.2020 Uzavření budov, zrušení všech kroužků, akcí

‼️Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, se od 11.3.2020 budovy DDM Rakovník (Nerudova, Čermákovy sady) i odloučeného pracoviště v Novém Strašecí uzavírají na dobu neurčitou. Dochází ke zrušení všech zájmových kroužků, akcí, workshopů, atd.. Děkujeme za pochopení. Monika Bechnerová, Ředitelka DDM Rakovník

Č. 32 - Čarodějnice

30.04.2020

ČARODĚJNICEVyluštěte šifru čarodějnice Rakovíry. 

Vrchní čarodějnice Rakovíra upozorňuje: 

Dnes je Filipojakubská noc,

czmjolz nbkj lpvafmopv npd!

Část jejího upozornění je zašifrovaná. Šifru můžete rozluštit tak, že každé písmeno posunete o jednu pozici v abecedě zpět. Písmeno B se posouvá na A, C na B,... a A zpátky na Z.
Ke stažení: 


Čarodějnice.pdf 

Čarodějnice.jpg 

Řešení můžete poslat na e-mail: dolezal@ddmrako.czSprávné odpovědi na úkol č. 31 - Poznej zvíře jsou: samice - ovce, samec - beran, mládě - jehně, zvuk - béééé.

Děkujeme za Vaše odpovědi.

Zatím se nám sešly čtyři písničky o ovečkách či beranech. Jestli máte i Vy nějaký tip, pošlete nám ho.