Novinky

05.05.2020 Otevření DDM Rakovník

Vážení rodiče, milé děti, jak jste možná zaznamenali ze sdělovacích prostředků, od 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 znovu otevírá většinu zájmových kroužků. Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v DDM a podmínkách účasti naleznete v článku Otevření DDM Rakovník.

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

10.03.2020 Uzavření budov, zrušení všech kroužků, akcí

‼️Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, se od 11.3.2020 budovy DDM Rakovník (Nerudova, Čermákovy sady) i odloučeného pracoviště v Novém Strašecí uzavírají na dobu neurčitou. Dochází ke zrušení všech zájmových kroužků, akcí, workshopů, atd.. Děkujeme za pochopení. Monika Bechnerová, Ředitelka DDM Rakovník

Č. 39 - Trojboj

13.05.2020TROJBOJ


V rámci sportovních aktivit jsme pro Vás připravili trojboj.

1. Lehněte si na zem na záda, natáhněte volně nohy a ruce položte na břicho, zvedněte se z lehu do stoje spatného (paty máte u sebe , špičky mírně od sebe), pak si zase lehněte do startovní polohy, znovu se postavte a toto opakujte. Kolikrát to uděláte za jednu minutu?

2. Postavte si na zem vědro, koš, krabici apod, odměřte čtyři metry a z této vzdálenosti házejte do nádoby tenisový míček. Máte celkem deset pokusů. Kolikrát jste se trefili? 

3. Položte si na temeno hlavy knihu v tvrdých deskách, desku atd. a začněte dělat dřepy, předmět Vám nesmí z hlavy spadnout, nesmíte ho ani přidržovat. Dokážete udělat za 20 sekund 10 dřepů?