Novinky

05.05.2021 !ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna účast 20 osob vč. vedoucího. Více informací k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

15.03.2021 ZMĚNA: VYZVEDÁVÁNÍ ODMĚN PROCHÁZKA ZA POZNÁNÍM RAKOVNÍKA

Odměny za vyplněnou tajenku z akce Procházka za poznáním Rakovníka budeme vydávat až po skončení aktuálních vládních opatření a nouzového stavu. Děkujeme za pochopení.

08.03.2021 !ZRUŠENO/PŘESUNUTO - POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK!

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením a epidemiologické situaci v ČR se akce dne 9.3.2021 nekoná! Až to bude možné, uspořádáme ji v nejbližším možném termínu. Děkujeme za pochopení.

Č. 39 - Trojboj

13.05.2020TROJBOJ


V rámci sportovních aktivit jsme pro Vás připravili trojboj.

1. Lehněte si na zem na záda, natáhněte volně nohy a ruce položte na břicho, zvedněte se z lehu do stoje spatného (paty máte u sebe , špičky mírně od sebe), pak si zase lehněte do startovní polohy, znovu se postavte a toto opakujte. Kolikrát to uděláte za jednu minutu?

2. Postavte si na zem vědro, koš, krabici apod, odměřte čtyři metry a z této vzdálenosti házejte do nádoby tenisový míček. Máte celkem deset pokusů. Kolikrát jste se trefili? 

3. Položte si na temeno hlavy knihu v tvrdých deskách, desku atd. a začněte dělat dřepy, předmět Vám nesmí z hlavy spadnout, nesmíte ho ani přidržovat. Dokážete udělat za 20 sekund 10 dřepů?