Novinky

10.10.2018 DRAKIÁDA 20. ŘÍJNA 2018

Letošní ročník Drakiády se uskuteční 20. října 2018! Moc se omlouváme a prosíme opravit datum drakiády v kalendářích na sobotu 20.10.2018! Budeme se těšit na všechny účastníky, a nezapomeňte draka s sebou...;-)

12.09.2018 PŘIHLÁŠKY ODEVZDÁVEJTE DO KONCE ZÁŘÍ 2018

Podepsané přihlášky, prosíme, odevzdávejte do 30. září 2018 vedoucím kroužků nebo přímo nám do Domu dětí a mládeže v Nerudově ulici č.p. 504 a v Klubu DDM Čermákových sadech 2129. V Novém Strašecí pak vedoucím kroužků nebo Jitce Samšukové na ZŠ Nové Strašecí, Komenského nám. 209. Děkujeme. :-)

21.08.2018 UPOZORNĚNÍ!

UPOZORNĚNÍ! Od nového školního roku bude přihlašování na zájmové kroužky, tábory i akce probíhat přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz. Návod jak s klientským centrem pracovat (jak se přihlásit) najdete zde: http://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

Mistrovství Rakouska v Line dance

05.11.2018
Mistrovství Rakouska v Line dance

V červnu Lentilky zakončily rok na Mistrovství Evropy v Nizozemí. První velkou akcí nové sezóny byla účast souboru na Mistrovství Rakouska v line dance. Tyto soutěže jsou určeny jednotlivcům, párům i tanečním skupinám. Všech 11 děvčat z Rakovníka, která tančila ve skupinové choreografii, se zapojilo i do soutěží jednotlivců.

Spolu s tanečníky z dalších dvanácti evropských zemí dorazily Lentilky v pátek 5. října do města St. Pölten. Akce s oficiálním názvem: „Austrian Country Western Dance Championships“ právě začínala. Ještě tentýž večer čekalo některé tanečnice první kvalifikační kolo. Další se do soutěžního klání zapojily až od sobotního rána. Po třídenním tanečním maratonu proměnily nakonec svou účast v šesti soutěžních kategoriích v pět vítězství. V šesté kategorii, (Novic adult), uniklo Tereze Řežábkové   prvenství o pouhé dva body.

Výsledky:

Newcomer teen              Adriana Hejdová             1.místo
                                          Natálie Bechyňová          3.místo


Newcomer adult             Kateřina Mutinská          1.místo

Novic  teen                     Alžběta Nováková          1.místo
                                          Andrea Lexová               2.místo

Novic adult                     Tereza Řežábková          2.místo

Modern basic                 Eliška Márová                 1.místo

Showtime                       týmová choreografie     1.místo