Novinky

10.10.2018 DRAKIÁDA 20. ŘÍJNA 2018

Letošní ročník Drakiády se uskuteční 20. října 2018! Moc se omlouváme a prosíme opravit datum drakiády v kalendářích na sobotu 20.10.2018! Budeme se těšit na všechny účastníky, a nezapomeňte draka s sebou...;-)

12.09.2018 PŘIHLÁŠKY ODEVZDÁVEJTE DO KONCE ZÁŘÍ 2018

Podepsané přihlášky, prosíme, odevzdávejte do 30. září 2018 vedoucím kroužků nebo přímo nám do Domu dětí a mládeže v Nerudově ulici č.p. 504 a v Klubu DDM Čermákových sadech 2129. V Novém Strašecí pak vedoucím kroužků nebo Jitce Samšukové na ZŠ Nové Strašecí, Komenského nám. 209. Děkujeme. :-)

21.08.2018 UPOZORNĚNÍ!

UPOZORNĚNÍ! Od nového školního roku bude přihlašování na zájmové kroužky, tábory i akce probíhat přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz. Návod jak s klientským centrem pracovat (jak se přihlásit) najdete zde: http://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

LENTILKY OFICIÁLNĚ ZAHÁJILY SVŮJ JUBILEJNÍ ROK

21.11.2018

LENTILKY OFICIÁLNĚ ZAHÁJILY SVŮJ JUBILEJNÍ ROK


     Za účasti vedení Města Rakovníka, ředitelů škol, sponzorů a novinářů zahájily Lentilky v úterý 20. listopadu oslavy 25. let existence souboru. Po úvodních slovech ředitelky DDM Moniky Bechnerové a zástupce Českomoravské asociace dětských country tanečních souborů Davida Dvořáka, probíhala akce v režii Lentilek. Po tanečním vystoupení těch nejmladších shlédli přítomní hosté prezentaci, která shrnula uplynulých 25 let. Od počátků souboru, po současné úspěchy na světových tanečních soutěžích. Krásný a ladný country waltz pak předvedly dvě z nejúspěšnějších členek souboru: Alžběta Nováková a Tereza Řežábková. Program pak pokračoval představením celého plánu oslav. Soubor je připravil na období celého roku – až do listopadu 2019. Posledním tanečním vystoupením byla choreografie „Undercower“. S touto choreografií jsou Lentilky momentálně úřadujícím mistrem Evropy.
     Po ocenění vedoucích souboru z rukou ředitelky DDM a zodpovězení dotazů přítomných pak celá akce skončila. Rok plný oslav ale teprve začíná! Sál vyzdobený 25 tanečními kostýmy, 25 významnými oceněními a 25 poháry za zvlášť cenná vítězství dotvářel příjemnou atmosféru tohoto setkání. O souboru Lentilky v následujícím roce ještě určitě uslyšíme…