Novinky

22.07.2021 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁJMOVÉ KROUŽKY 2021/22

V sekci "KROUŽKY" již naleznete aktuální nabídku kroužků pro školní rok 2021/2022. Můžete se do nich přihlásit on-line přes klientské centrum DDM Rakovník (při výběru kroužků dbejte na volbu správného střediska). UPOZORNĚNÍ! Přihlašování na zájmové kroužky bude probíhat od čtvrtka 26. srpna 2021 od 17,00 hod.

26.05.2021 SRPNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LENTILEK - PŘIHLÁŠKY AŽ OD 1. ČERVNA

Prosíme přihlašujte děti na srpnové prázdninové taneční soustředění Lentilek do klientského centra DDM až od 1. 6. do 10. 6. 2021. Omlouváme se za zpožděné spuštění přihlašování, musíme ještě zkontrolovat táborovou dokumentaci. Děkujeme za pochopení. Případně kontaktujte Mirku Donátovou na tel: 730 158 027

07.05.2021 ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto Vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna (podle nové úpravy) účast 30 osob vč. vedoucího. Děti do 6 let věku nemusí dokládat čestné prohlášení a nemusí tedy řešit ani testování. Pro ostatní došlo k úpravě možností na testování. Více informací o změnách i k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

PRODLOUŽENO: PROCHÁZKA ZA POZNÁNÍM RAKOVNÍKA

16.03.2021

PRODLOUŽENO:
PROCHÁZKA ZA POZNÁNÍM RAKOVNÍKA
Pojďte se projít historickým centrem města Rakovníka, vyluštěte u toho křížovku a získejte tajenku, za kterou Vás čeká i drobná odměna. 

Rozhlédněte se kolem sebe a objevte plno zajímavostí města Rakovníka. Cestou budete míjet mnoho pamětních desek, pomníků i budov. Potřebujete jen tužku a křížovku, kterou si můžete stáhnout právě na této stránce.


Ke stažení

Křížovka - Procházka za poznáním Rakovníka.pdf

Křížovka - Procházka za poznáním Rakovníka.jpg 

Křížovku si vytiskněte a vyplňte do ní všechny správné odpovědi. Kompletně vyplněnou tajenku přineste do DDM Rakovník, Nerudova 504 a odměna Vás nemine.

Odměny 
budeme vydávat až po skončení aktuálních vládních opatření a nouzového stavu. Děkujeme za pochopení.


Doporučujeme nošení roušek.
Všechny prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a dalších aktivních vládních opatření.
Všichni se účastní na vlastní nebezpečí.
Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci.

Přejeme mnoho zdaru!