Novinky

26.05.2021 SRPNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LENTILEK - PŘIHLÁŠKY AŽ OD 1. ČERVNA

Prosíme přihlašujte děti na srpnové prázdninové taneční soustředění Lentilek do klientského centra DDM až od 1. 6. do 10. 6. 2021. Omlouváme se za zpožděné spuštění přihlašování, musíme ještě zkontrolovat táborovou dokumentaci. Děkujeme za pochopení. Případně kontaktujte Mirku Donátovou na tel: 730 158 027

07.05.2021 ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto Vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna (podle nové úpravy) účast 30 osob vč. vedoucího. Děti do 6 let věku nemusí dokládat čestné prohlášení a nemusí tedy řešit ani testování. Pro ostatní došlo k úpravě možností na testování. Více informací o změnách i k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

05.05.2021 !ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna účast 20 osob vč. vedoucího. Více informací k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

VELIKONOČNÍ STEZKA

30.03.2021

VELIKONOČNÍ STEZKAPojďte se projít na velikonoční procházku s plněním pohybových úkolů, hádanek a povídáním o Velikonocích. Začátek je u Rakovnického potoka naproti parkovišti u speciální školy, pokračuje se podél potoka k Tyršově koupališti a kolem Tyršáku po cyklostezce až na konec za most přes Lišanský potok. 

Velikonoce jsou oslavou přicházejícího jara. Vítání nového vegetačního období a vítězství života nad smrtí. S velikonocemi je spojeno spousta tradic. Vydejte se na naši stezku poznat Velikonoce.

Stezku pro Vás připravila Pavla Hotská z Nového Strašecí ve spolupráci s DDM Rakovník.
Na trase najdete 19 stanovišť + úvodní panel.
Zvládnete vyluštit všechny hádanky a splnit pohybové úkoly?

Všechny prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a dalších aktivních vládních opatření.
Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci.
Děkujeme, že naši stezku neničíte a děti se tak mohou něčemu přiučit.