Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ

23.11.2018

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ
 
V odpoledních hodinách v pátek 23. listopadu bylo na sále Klubu DDM připraveno vše na akci Vánoční tvoření.  Účastníci, mezi kterými nechyběli ani dospělí, si vyzkoušeli mnoho různých technik výroby vánočních dekorací.  Domů si tak odnesli krásného vánočního andílka vyrobeného z tetrapakové krabice potažené papírem, ale také vánoční hvězdu vytvořenou ohýbáním drátu podle šablony a dozdobenou látkou a modřínovými větvičkami. Děti si rády vyzkoušely vyrábění ozdob, které se zdobily vypalováním i ubrouskovou technikou, zaujala je i ozdobička ze šišky, kterou si dotvořily v malou rybku, a také se účastnily tavení vosku a jeho vylévání do připravené ořechové skořápky s knotem.  Všichni si s chutí ozdobili vánoční perníčky, na kterých si někteří pochutnali už na místě.  Pro účastníky byla připravená i malá svačinka v podobě koláče a teplého čaje.