Novinky

10.10.2018 DRAKIÁDA 20. ŘÍJNA 2018

Letošní ročník Drakiády se uskuteční 20. října 2018! Moc se omlouváme a prosíme opravit datum drakiády v kalendářích na sobotu 20.10.2018! Budeme se těšit na všechny účastníky, a nezapomeňte draka s sebou...;-)

12.09.2018 PŘIHLÁŠKY ODEVZDÁVEJTE DO KONCE ZÁŘÍ 2018

Podepsané přihlášky, prosíme, odevzdávejte do 30. září 2018 vedoucím kroužků nebo přímo nám do Domu dětí a mládeže v Nerudově ulici č.p. 504 a v Klubu DDM Čermákových sadech 2129. V Novém Strašecí pak vedoucím kroužků nebo Jitce Samšukové na ZŠ Nové Strašecí, Komenského nám. 209. Děkujeme. :-)

21.08.2018 UPOZORNĚNÍ!

UPOZORNĚNÍ! Od nového školního roku bude přihlašování na zájmové kroužky, tábory i akce probíhat přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz. Návod jak s klientským centrem pracovat (jak se přihlásit) najdete zde: http://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

MIKULÁŠSKÁ VESELICE

02.12.2018
MIKULÁŠSKÁ VESELICE

Nedělní odpoledne 2. prosince 2018 prožila čtyřicítka dětí společně se svými rodiči i prarodiči na Mikulášské veselici v Klubu DDM v Čermákových sadech. Čekal je tu bohatý program, který si pro ně připravila skupina Discodovádění. Během odpoledne se děti naučily nové tance a zasoutěžily si v netradičních mikulášských disciplínách (přenášela se víčka na plastové lžíci, brčkem se přemisťovaly černé papírky znázorňující uhlí, podlézala se tyč, poznávaly se pohádkové melodie). Některé děti využily i možnosti vyrobit si dopis pro Ježíška, který potom vhodily do připravené ozdobené schránky. Na závěr celého dovádění dorazil samozřejmě i Mikuláš s krásným andělem a dvěma neposednými čertíky. Všichni si nejprve užili tanec, který se děti pro Mikuláše během odpoledne naučily a anděl přečetl jména hříšníků a zlobivých dětí z Knihy hříchů. Potom už Mikuláš za krátkou básničku či písničku rozdal dětem balíčky se sladkostmi, ovocem a hračkou. Mikulášská veselice se všem líbila a vykouzlila dětem i rodičům na tváři krásný úsměv.  Každý si z ní také něco odnesl ať už v podobě nových zážitků nebo mikulášského balíčku.