Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

MIKULÁŠSKÁ VESELICE

02.12.2018
MIKULÁŠSKÁ VESELICE

Nedělní odpoledne 2. prosince 2018 prožila čtyřicítka dětí společně se svými rodiči i prarodiči na Mikulášské veselici v Klubu DDM v Čermákových sadech. Čekal je tu bohatý program, který si pro ně připravila skupina Discodovádění. Během odpoledne se děti naučily nové tance a zasoutěžily si v netradičních mikulášských disciplínách (přenášela se víčka na plastové lžíci, brčkem se přemisťovaly černé papírky znázorňující uhlí, podlézala se tyč, poznávaly se pohádkové melodie). Některé děti využily i možnosti vyrobit si dopis pro Ježíška, který potom vhodily do připravené ozdobené schránky. Na závěr celého dovádění dorazil samozřejmě i Mikuláš s krásným andělem a dvěma neposednými čertíky. Všichni si nejprve užili tanec, který se děti pro Mikuláše během odpoledne naučily a anděl přečetl jména hříšníků a zlobivých dětí z Knihy hříchů. Potom už Mikuláš za krátkou básničku či písničku rozdal dětem balíčky se sladkostmi, ovocem a hračkou. Mikulášská veselice se všem líbila a vykouzlila dětem i rodičům na tváři krásný úsměv.  Každý si z ní také něco odnesl ať už v podobě nových zážitků nebo mikulášského balíčku.