Novinky

26.05.2021 SRPNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LENTILEK - PŘIHLÁŠKY AŽ OD 1. ČERVNA

Prosíme přihlašujte děti na srpnové prázdninové taneční soustředění Lentilek do klientského centra DDM až od 1. 6. do 10. 6. 2021. Omlouváme se za zpožděné spuštění přihlašování, musíme ještě zkontrolovat táborovou dokumentaci. Děkujeme za pochopení. Případně kontaktujte Mirku Donátovou na tel: 730 158 027

07.05.2021 ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto Vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna (podle nové úpravy) účast 30 osob vč. vedoucího. Děti do 6 let věku nemusí dokládat čestné prohlášení a nemusí tedy řešit ani testování. Pro ostatní došlo k úpravě možností na testování. Více informací o změnách i k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

05.05.2021 !ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna účast 20 osob vč. vedoucího. Více informací k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK - ZMĚNA TERMÍNU

06.05.2021

POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK - ZMĚNA TERMÍNUPOZOR!  Vzhledem k tomu, že vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky a naší povinností je být při této činnosti, rozhodli jsme se termín akce přesunout až na páteční odpoledne.

Děkujeme za pochopení a moc se těšíme na všechny účastníky.


Pohádkový orienťáček pro Vás bude připraven v pátek 14. května
od 14,00 hod. v Čermákových sadech. Pokud si chcete mapu vytisknout doma nebo ji mít jen staženou v mobilním telefonu, najdete ji zde ve formátu PDF a JPG.


Na trasu tak nemusíte nastoupit na startu, ale i kdekoliv jinde. Kontroly navštěvujte v libovolném pořadí, důležité je mít všechny písmena v tajence. Na jednotlivých stanovištích jsou červenobílé fáborky a obrázky pohádkových postaviček z Večerníčků. Postavičky je třeba pojmenovat, pod obrázky je napsáno, kolikáté písmeno budete potřebovat do tajenky. To si zapište.

Všichni se účastní na vlastní nebezpečí. Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci. Prosíme, pohybujte se pouze po cestách. Doporučujeme nošení roušek a prosíme o dodržování h rozestupů, případně dalších aktuálních vládních opatření. 


Ke stažení: 

Mapa - Pohádkový orienťáček.pdf 

Mapa - Pohádkový orienťáček.jpg