26.08.2021 POZOR: ZMĚNA U ZK ATLETIKA!

U atletických kroužků došlo k některým změnám. Jsou pro Vás připraveny ZK Atletika I. - Atletika IV.. Prosíme, pozorně si přečtěte informace u kroužků a přihlašujte děti podle toho, do které skupiny patří. Děkujeme za pochopení.

POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK

17.05.2021

POHÁDKOVÝ ORIENŤÁČEK

V pátek 14. května 2021 proběhl v Čermákových sadech Pohádkový orienťáček, poslední ze série akcí Orienťáčky s tajenkou. Za velice proměnlivého počasí se na trati prostřídalo několik desítek dětí se svými rodiči. Účastníci podle mapy, kterou si mohli vyzvednout před Klubem DDM, po parku hledali devět postaviček z Večerníčků a do tajenky vždy doplňovali jedno písmenko z jejich jména. Nakonec v tajence poskládali jméno brouka z Večerníčku o včelích medvídcích a za to v cíli obdrželi drobnou odměnu. Ten, kdo absolvoval všechny tři Orienťáčky s tajenkou, toho čekala ještě jedna odměna jako bonus.