Novinky

06.09.2021 UPOZORNĚNÍ!

Od 1.9.2021 nás najdete na nové adrese S.K. Neumanna 251 (místo původní Nerudova 504)… Při příchodu zvoňte na zvonky DDM - kanceláře, pokud jdete za vedoucími oddělení, ředitelkou nebo účetní, nebo na DDM - učebny, když půjdete na kroužek nebo akci pořádanou na této adrese. Na tyto kroužky je potřeba pravidelně nosit přezůvky, které bude možné uchovávat v DDM. Druhá budova Klub DDM v parku v Čermákových sadech nám zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

26.08.2021 UPOZORNĚNÍ: ZK LETECKÝ MODELÁŘ

UPOZORNĚNÍ: ZK Letecký modelář si z důvodu kapacity modelářské pracovny vymezuje vybírat členy a přijímat primárně ty chlapce, kteří na kroužek chodili už v minulém roce (mají totiž rozdělané modely z loňska). Děkujeme za pochopení.

26.08.2021 POZOR: ZMĚNA U ZK ATLETIKA!

U atletických kroužků došlo k některým změnám. Jsou pro Vás připraveny ZK Atletika I. - Atletika IV.. Prosíme, pozorně si přečtěte informace u kroužků a přihlašujte děti podle toho, do které skupiny patří. Děkujeme za pochopení.

RAČÍ DOBRODRUŽSTVÍ

31.05.2021

RAČÍ DOBRODRUŽSTVÍ


 

  • Obrázky raků jsou umístěny v historické části města na viditelných místech (výlohy obchodů, vitríny, vývěsky, okna,...).
 
  • Najděte všech 18 raků a složte příběh o vzniku Rakovníka.
 
  • Všímejte si v textu u raků vyznačených písmen a složte z nich tajenku.
 
  • Text si můžete zapisovat do tabulky řešení (najdete ho ke stažení na konci článku). Okruh, ve kterém můžete raky hledat: 


Prosíme o dodržování aktivních vládních opatření.
Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci.
Děkujeme, že naši hledačku neničíte a děti si tak mohou užít dobrodružného hledání.

Ke stažení: 


Račí dobrodružství - mapa.docx 

Račí dobrodružství- tabulka řešení.xlsx