Novinky

26.05.2021 SRPNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LENTILEK - PŘIHLÁŠKY AŽ OD 1. ČERVNA

Prosíme přihlašujte děti na srpnové prázdninové taneční soustředění Lentilek do klientského centra DDM až od 1. 6. do 10. 6. 2021. Omlouváme se za zpožděné spuštění přihlašování, musíme ještě zkontrolovat táborovou dokumentaci. Děkujeme za pochopení. Případně kontaktujte Mirku Donátovou na tel: 730 158 027

07.05.2021 ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto Vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna (podle nové úpravy) účast 30 osob vč. vedoucího. Děti do 6 let věku nemusí dokládat čestné prohlášení a nemusí tedy řešit ani testování. Pro ostatní došlo k úpravě možností na testování. Více informací o změnách i k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

05.05.2021 !ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna účast 20 osob vč. vedoucího. Více informací k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

RAČÍ DOBRODRUŽSTVÍ

31.05.2021

RAČÍ DOBRODRUŽSTVÍ


 

  • Obrázky raků jsou umístěny v historické části města na viditelných místech (výlohy obchodů, vitríny, vývěsky, okna,...).
 
  • Najděte všech 18 raků a složte příběh o vzniku Rakovníka.
 
  • Všímejte si v textu u raků vyznačených písmen a složte z nich tajenku.
 
  • Text si můžete zapisovat do tabulky řešení (najdete ho ke stažení na konci článku). Okruh, ve kterém můžete raky hledat: 


Prosíme o dodržování aktivních vládních opatření.
Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci.
Děkujeme, že naši hledačku neničíte a děti si tak mohou užít dobrodružného hledání.

Ke stažení: 


Račí dobrodružství - mapa.docx 

Račí dobrodružství- tabulka řešení.xlsx