Novinky

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

03.01.2019 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019 OD 18,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz NÁVOD JAK S KLIENTSKÝM CENTREM PRACOVAT NAJDETE NA: ddmrako.cz

19.12.2018 Potvrzení přihlášek

Od 19. prosince až do 7. ledna prosím omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 7. lednu. Děkujeme za pochopení.

VÁNOČNÍ KAPR 2018

12.12.2018

VÁNOČNÍ KAPR 2018

Ve středu 12. prosince 2018 se v Klubu DDM v Čermákových sadech konala tradiční přírodovědná soutěž VÁNOČNÍ KAPR. V úvodu soutěže se vzpomnělo na prom. biologa Václava Laňku, který se na přípravě přírodovědných akcí vždy ochotně podílel. Všechny soutěžící nejprve čekal písemný test s třiceti otázkami týkajících se znalostí o rybách a rybaření. Poté účastníci absolvovali poznávání ryb a živočichů žijících u vody. Ty pro ně vybral ing. František Pazdera z SZeŠ Rakovník, který rovněž sestavil vědomostní test. Pro odlehčení a získání několika plusových bodů čekalo soutěžící překvapení: chytání malých plastových rybiček, otevírajících tlamu, na prut. V dalších místnostech Klubu Domu dětí a mládeže proběhlo ještě poznávání ryb a také zvířat z dermoplastické sbírky DDM Rakovník. Hned po skončení soutěže se všichni účastníci dozvěděli správné odpovědi i výsledky. Každý soutěžící dostal drobnou sladkost a Ti nejlepší si odnesli odměny v podobě vzdělávacích her.

Výsledky soutěže najdete zde: 
Výsledková listina Vánoční kapr 2018