Novinky

24.09.2021 Dne 27.9.2021 se kroužky konají, 28.9. se nekonají (svátek)

V pondělí 27.9.2021 se zájmové kroužky konají, ovšem ve státní svátek v úterý 28.9.2021 se nekonají. Děkujeme za pochopení.

06.09.2021 UPOZORNĚNÍ!

Od 1.9.2021 nás najdete na nové adrese S.K. Neumanna 251 (místo původní Nerudova 504)… Při příchodu zvoňte na zvonky DDM - kanceláře, pokud jdete za vedoucími oddělení, ředitelkou nebo účetní, nebo na DDM - učebny, když půjdete na kroužek nebo akci pořádanou na této adrese. Na tyto kroužky je potřeba pravidelně nosit přezůvky, které bude možné uchovávat v DDM. Druhá budova Klub DDM v parku v Čermákových sadech nám zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

26.08.2021 UPOZORNĚNÍ: ZK LETECKÝ MODELÁŘ

UPOZORNĚNÍ: ZK Letecký modelář si z důvodu kapacity modelářské pracovny vymezuje vybírat členy a přijímat primárně ty chlapce, kteří na kroužek chodili už v minulém roce (mají totiž rozdělané modely z loňska). Děkujeme za pochopení.

POHÁDKOVÝ LES 2021

21.09.2021

POHÁDKOVÝ LES 2021V netradičním termínu, v sobotu 18. září, jste se mohli v okolí cyklostezky vedoucí na Křivoklát a blízkém lese potkat s pohádkovými bytostmi a postavami z Večerníčků. Konala se tady totiž akce pro děti s názvem Pohádkový les. Začátek trasy byl u čističky odpadních vod, kde účastníci obdrželi kartičku s mapou, aby věděli, kudy mají jít a co všechno je čeká. Hned za rohem už se na návštěvníky chystala Sněhurka, ale také Elsa a Anna z Ledového království, u kterých si děti mohly zahrát jednoduché pexeso. Celkem si návštěvníci prošli jedenáct stanovišť, kde děti plnily další zajímavé úkoly (házení sekyrkami, sbírání pylu, skládání puzzle, loupání perníčku z Perníkové chaloupky, vyvažování duší, vaření lektvaru či přechod přes rybník,…), za jejichž splnění dostaly od postaviček drobné odměny jako perníčky, lízátka, pexesa, bločky, tužky, berušky nebo balonky. Všem účastníkům však dělalo radost i samotné setkání s postavičkami: Křemílkem a Vochomůrkou, včelími medvídky, vodníky, indiány, dědkem a bábou z Perníkové chaloupky či s motýlem Emanuelem a Makovou panenkou. Některé postavy děti trochu postrašily (čerti v pekle a čarodějnice s lektvarem),jiné rozesmály. Poslední stanoviště obsadili dva nešikové Pat a Mat, kterým děti pomáhaly dát nářadí na správné místo a uklidit tak jejich dílnu. Za odměnu si potom společně s rodiči mohli nafouknout balonek. Přestože po většinu dne bylo zataženo, návštěvníky Pohádkového lesa to neodradilo a nakonec si trasu prošlo na 300 dětí se svými rodiči i prarodiči. A udělali dobře, za celou dobu nakonec nepršelo, nebylo ani chladno a účastníci si tak mohli akci skvěle užít.