Novinky

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

03.01.2019 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019 OD 18,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz NÁVOD JAK S KLIENTSKÝM CENTREM PRACOVAT NAJDETE NA: ddmrako.cz

19.12.2018 Potvrzení přihlášek

Od 19. prosince až do 7. ledna prosím omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 7. lednu. Děkujeme za pochopení.

VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE

12.12.2018

VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE

Ve středu 12. prosince se v odpoledních hodinách sešli členové dramatického a kytarového kroužku působících při DDM Rakovník, aby předvedli, co za necelý půlrok natrénovali. Na akci s názvem VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE je přišli podpořit jejich rodiče, prarodiče, ale i další příbuzní a kamarádi. Zaplněný sál Klubu DDM Rakovník tak mohl nasávat vánoční atmosféru už při první písni „Štěstí, zdraví, pokoj svatý“, kterou zahráli členové kytarového kroužku na ozvučné plastové trubky BOBOTUBES. Po úvodním slovu a přivítaní pak kytaristé zahráli několik písniček, které si během pololetí oblíbili. Písně to byly zdařilé a bylo znát, že je kytaristé hrají rádi. Po jejich příjemném hraní se změnila scéna a začala pohádka MALÁ ČARODĚJNICE, kterou sehráli členové dramatického kroužku JeštěRák. Pohádka byla ještě obohacená o vánoční scénku na motivy italské legendy o čarodějnici Befaně. I JeštěRáci se velmi snažili a za své vystoupení sklidili velký potlesk. Na závěr celého odpoledního setkání mohli návštěvníci vyslechnout ještě několik krásných koled a vánočních písní v podání členů kytarového kroužku, a pak už se mohli rozprchnout (společně se svými šikovnými ratolestmi) domů.  

Program VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE