Novinky

10.06.2019 UKONČENÍ ČINNOSTI KROUŽKŮ 2018/2019

V týdnu od 10. června do 14. června 2019 budou probíhat oficiálně poslední kroužky v letošním školním roce. Je možné, že některé kroužky budou pokračovat i další týden (po domluvě s vedoucími, týká se několika málo kroužků, které trénují na přehlídky a akce).

03.06.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

Ve dnech 3. - 13. 6. 2019 nebude nikdo přítomen v kanceláři paní ředitelky a paní účetní v Nerudově ulici 504. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE

12.12.2018

VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE

Ve středu 12. prosince se v odpoledních hodinách sešli členové dramatického a kytarového kroužku působících při DDM Rakovník, aby předvedli, co za necelý půlrok natrénovali. Na akci s názvem VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE je přišli podpořit jejich rodiče, prarodiče, ale i další příbuzní a kamarádi. Zaplněný sál Klubu DDM Rakovník tak mohl nasávat vánoční atmosféru už při první písni „Štěstí, zdraví, pokoj svatý“, kterou zahráli členové kytarového kroužku na ozvučné plastové trubky BOBOTUBES. Po úvodním slovu a přivítaní pak kytaristé zahráli několik písniček, které si během pololetí oblíbili. Písně to byly zdařilé a bylo znát, že je kytaristé hrají rádi. Po jejich příjemném hraní se změnila scéna a začala pohádka MALÁ ČARODĚJNICE, kterou sehráli členové dramatického kroužku JeštěRák. Pohádka byla ještě obohacená o vánoční scénku na motivy italské legendy o čarodějnici Befaně. I JeštěRáci se velmi snažili a za své vystoupení sklidili velký potlesk. Na závěr celého odpoledního setkání mohli návštěvníci vyslechnout ještě několik krásných koled a vánočních písní v podání členů kytarového kroužku, a pak už se mohli rozprchnout (společně se svými šikovnými ratolestmi) domů.  

Program VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE