Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE

12.12.2018

VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE

Ve středu 12. prosince se v odpoledních hodinách sešli členové dramatického a kytarového kroužku působících při DDM Rakovník, aby předvedli, co za necelý půlrok natrénovali. Na akci s názvem VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE je přišli podpořit jejich rodiče, prarodiče, ale i další příbuzní a kamarádi. Zaplněný sál Klubu DDM Rakovník tak mohl nasávat vánoční atmosféru už při první písni „Štěstí, zdraví, pokoj svatý“, kterou zahráli členové kytarového kroužku na ozvučné plastové trubky BOBOTUBES. Po úvodním slovu a přivítaní pak kytaristé zahráli několik písniček, které si během pololetí oblíbili. Písně to byly zdařilé a bylo znát, že je kytaristé hrají rádi. Po jejich příjemném hraní se změnila scéna a začala pohádka MALÁ ČARODĚJNICE, kterou sehráli členové dramatického kroužku JeštěRák. Pohádka byla ještě obohacená o vánoční scénku na motivy italské legendy o čarodějnici Befaně. I JeštěRáci se velmi snažili a za své vystoupení sklidili velký potlesk. Na závěr celého odpoledního setkání mohli návštěvníci vyslechnout ještě několik krásných koled a vánočních písní v podání členů kytarového kroužku, a pak už se mohli rozprchnout (společně se svými šikovnými ratolestmi) domů.  

Program VÁNOCE MALÉ ČARODĚJNICE