14.04.2022 UPOZORNĚNÍ!

Ve čtvrtek 14. dubna a v pondělí 18. dubna 2022 nebudou probíhat zájmové kroužky. Užijte si velikonoční prázdniny!

04.02.2022 UPOZORNĚNÍ!

Od pátku 4.2.2022 do neděle 13.2.2022 nebudou probíhat zájmové kroužky DDM Rakovník. V této době nebudeme ani schvalovat Vaše přihlášky na letní tábory. Ke schválení dojde až po jarních prázdninách v pondělí 14.2.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkné jarní prázdniny.

24.01.2022 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY 2022

Přihlašování na letní tábory bude probíhat od 1. února 2022 od 17,00 hod. přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz Přehled táborů najdete už teď v sekci Tábory. Všechny tábory je třeba uhradit do 31. března 2022. Nedojde-li k tomuto datu k zaplacení, budou uvědomeni náhradníci.

JARNÍ PRÁZDNINY 2022

14.02.2022

JARNÍ PRÁZDNINY 2022

Letošní jarní prázdniny hezky navazovaly na pololetní prázdniny a děti z rakovnického okresu je s námi mohly prožít na několika místech. Na příměstském táboře v Klubu DDM si děti vyrobily nafukovací rukavice, vyzkoušely si elektronické stavebnice a  zahrály si spoustu deskových, karetních i jiných her. Čekaly je také výlety do Národního technického muzea v Praze, kde si prohlédly automobily, letadla, motocykly, kola i další technické vynálezy, a do Informačního a vzdělávacího střediska Lesů ČR v Křivoklátě. Tady se děti dozvěděly mnoho zajímavostí o naší přírodě a zábavnou formou se přiučily novým věcem.  V pátek děti ještě čekala exkurze na školním statku Bulovna v Rakovníku, kde mohly vidět živá hospodářská zvířata.
            Další možností, jak strávit letošní jarní prázdniny, bylo, jet s námi na zimní tábor do Krušných hor nebo do Krkonoš. Tady děti téměř každý den lyžovaly na sjezdovkách v Božím Daru, v Černém dole nebo v Dolním Dvoře. A když se nelyžovalo, tak si děti užívaly zimních radovánek na bobech a kluzácích, při stavění a dobývání sněhových hradeb nebo při hromadných koulovačkách. Dostalo se i na hraní deskových a karetních her na chatě či hotelu. Někteří si vyzkoušeli hraní stolního tenisu, zpívání do písniček s mikrofonem, ale třeba také navlékání korálků. Děti prožily i napětí při hře Hledá se Yetti, kde musely objevit několik bájných lidoopů, aby pomocí nich sestavili identikit samotného Yettiho. Zažily ale i mnoho legrace při doplňování českých přísloví ve hře O pohár tety Kateřiny.