Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

KARNEVAL NA LEDĚ

01.02.2019

KARNEVAL NA LEDĚ

V pátek 1. února 2019 se na zimním stadionu v Rakovníku sešli děti i rodiče v maskách (i bez nich), aby si užili karneval na ledě. Než se všichni dostali na led, čekalo je nejprve krátké vystoupení úspěšných sedmiletých krasobruslařek Emy Elznicové a Lucie Pánkové, ale také devítiletého krasobruslaře Benjamina Káry. Ten byl po svém vystoupení dokonce odměněn diplomem za 2. místo, které v loňském roce obsadil v, žebříčku celorepublikového Poháru Českého krasobruslařského svazu. Po krásné ukázce krasobruslařského umění už pro děti na ledě bylo přichystáno šest stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet svou šikovnost. Soutěžilo se v kutálení nafouklého míče po ledě, ve střelbě na branku, v hodu na paňácu, v přenášení míčku na raketě, házení pavouků na terč a v přenášení kuželky z obruče do obruče. Na každém stanovišti dostali soutěžící buď sladkou odměnu nebo lísteček do tomboly, kterou si poději mohli vyzvednout a odnést si tak domů nějakou drobnost. Na závěr všechny účastníky čekalo ještě společné focení a pak už všichni mohli využít volného bruslení a nebo se seznámit s tréninkovými prvky malých hokejistů, kteří nám také ukázali, co umí na ledě a k tomu s hokejkou v ruce.