Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

MASOPUST

05.03.2019

MASOPUST

V úterý 5. února 2019 byly Čermákovy sady plné sněhuláků, tučňáků, Mrazíků, lyžařů, zkrátka všech, kteří mají něco společného se zimou. Začínal tady totiž rakovnický masopustní průvod, jehož ústředním tématem letos byla ZIMA. Nejprve proběhlo společné focení všech masek a pak se celý průvod vydal na Husovo náměstí. Cestu zpestřili svým zpěvem a hraním členové folklorního souboru Borůvky, který se postaral i o zábavu na náměstí před radnicí. Tady proběhlo několik folklorních vystoupení dětí z folklorního souboru, ukázka dogfrisbee v podání Zuzky Jahodové a její fenky Kiwi a také žonglérské vystoupením žáků dramatického oboru rakovnické ZUŠ vedeného Evou Sukovou a Jirkou Sukem. Během celého programu probíhala tradiční soutěž "O nejlepší koblihu", do které byl letos přihlášen rekordní počet soutěžních koblih, takže porota neměla lehké rozhodování. Rakovnický masopust zpříjemnil návštěvníkům i účinkujícím i pan Špáňa  se svým pekařstvím. Přivezl totiž výborné sladké pečivo (koblihy, koláče, pletýnky…), které se brzy rozebralo a naplnilo hladová bříška všech účastníků masopustu.