Novinky

05.05.2020 Otevření DDM Rakovník

Vážení rodiče, milé děti, jak jste možná zaznamenali ze sdělovacích prostředků, od 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 znovu otevírá většinu zájmových kroužků. Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v DDM a podmínkách účasti naleznete v článku Otevření DDM Rakovník.

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

10.03.2020 Uzavření budov, zrušení všech kroužků, akcí

‼️Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví, se od 11.3.2020 budovy DDM Rakovník (Nerudova, Čermákovy sady) i odloučeného pracoviště v Novém Strašecí uzavírají na dobu neurčitou. Dochází ke zrušení všech zájmových kroužků, akcí, workshopů, atd.. Děkujeme za pochopení. Monika Bechnerová, Ředitelka DDM Rakovník

ČARODĚJNICKÝ REJ 2019

26.04.2019

ČARODĚJNICKÝ REJ 2019


V pátek 26. dubna se u altánu v Čermákových sadech sešli malé čarodějnice a čarodějové, aby oslavili tancem a pohybem svůj den. Celou čarodějnickou akci moderoval Dan Adam z Relax Radia, který děti báječně zapojoval do všemožných soutěží a svými vtípky bavil i rodiče. Na malé čaroděje i čarodějnice čekalo v blízkosti altánu i šest čarodějnických disciplín: závod na lyžích a v ploutvích v přechodu přes "bažinu", zkouška létání na slack-line (chození po laně s pomocí koštěte), hod pometlem na cíl a do dálky, slalom na koštěti, ale i lovení odměn od malých potkánků a hod žábou i jinou čarodějnou havětí do bandasky. Za každou splněnou disciplínu byly děti odměněny drobnou pozorností. Účastníci akce se také mohli nechat vyfotografovat s čarodějnickými oblečky a rekvizitami u pozadí s měsícem a netopýry. Fotky pak ihned vyvolala čarodějnice Fotografína na kouzelné přenosné fototiskárně.  Během programu se všichni mohli dostatečně vyřádit tancem na známé písničky anebo si pochutnat na špekáčku rakovnických čarodějnic.