Novinky

10.06.2019 UKONČENÍ ČINNOSTI KROUŽKŮ 2018/2019

V týdnu od 10. června do 14. června 2019 budou probíhat oficiálně poslední kroužky v letošním školním roce. Je možné, že některé kroužky budou pokračovat i další týden (po domluvě s vedoucími, týká se několika málo kroužků, které trénují na přehlídky a akce).

03.06.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

Ve dnech 3. - 13. 6. 2019 nebude nikdo přítomen v kanceláři paní ředitelky a paní účetní v Nerudově ulici 504. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

BARRANDE A TRILOBIT

18.05.2019

BARRANDE A TRILOBIT


V sobotu 18. května 2019 se uskutečnil jubilejní 20. ročník pochodu Barrande a trilobit, který pořádá Klub českých turistů Rakovník a Muzeum T.G.M. Rakovník ve spolupráci s DDM Rakovník a Informačním a vzdělávacím střediskem LČR Křivoklát. Všechny trasy vedly  přes Památník Joachima Barranda ve Skryjích, kde účastníky čekal naučný kvíz zakončený testem. Cílem pochodu byl v letošním roce kemp Ahoj ve Skryjích, kde účastníci pochodu obdrželi diplom a upomínkový předmět. Mohli si tu také opéct špekáček a pokochat se hudebním doprovodem pana V. Chaloupky. Děti si tu zasoutěžily o zajímavé ceny v několika disciplínách, které si pro ně připravili zaměstnanci DDM Rakovník a Lesů ČR. Vyzkoušely si tu překážkovou dráhu, vedení míče, hod létajícím talířem na cíl, střelbu ze vzduchovky,  ale také orientační běh s obrázky zvířat a poznávaní rostlin a zvířat žijících v lese. Paní Iveta Folbrová, která celou akcí provázela a moderovala v závěru vyhlásila a ocenila ty, kdo se už léta podílejí na pořádání této akce a k oslavám připravila dokonce i šampaňské pro děti (dětské) i dospělé. Součástí programu byla také soutěž v židličkované pro děti i dospělé a losování tomboly, jejíž hlavní cenou byly dorty ve tvaru trilobita.