10.06.2019 UKONČENÍ ČINNOSTI KROUŽKŮ 2018/2019

V týdnu od 10. června do 14. června 2019 budou probíhat oficiálně poslední kroužky v letošním školním roce. Je možné, že některé kroužky budou pokračovat i další týden (po domluvě s vedoucími, týká se několika málo kroužků, které trénují na přehlídky a akce).

03.06.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

Ve dnech 3. - 13. 6. 2019 nebude nikdo přítomen v kanceláři paní ředitelky a paní účetní v Nerudově ulici 504. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

08.06.2019

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

V sobotu 8. června 2019 se dětem v Čermákových sadech v Rakovníku otevřel pohádkový park na akci "Z pohádky do pohádky". Děti se v něm setkaly s několika postavičkami ze známých pohádek a večerníčků jako například O perníkové chaloupce, Mach a Šebestová, Šíleně smutná princezna či Maková panenka a motýl Emanuel. Na pohádkových stanovištích, se plnili rozmanité úkoly , letos přibyly pohádky i postavy nové.  U Elsy a Anny z pohádky Ledové království si děti vyzkoušely labyrint, u princezny Lociky a prince z filmu Na vlásku skládaly puzzle, u Šmoulů se potily na překážkové dráze a potkat mohly i Shreka s Fionou. Účastníci se také zapojili do pohádky O veliké řepě, s piráty si zastříleli z obřího praku a s indiány si poslepu prošli stezku vedoucí po úzkém laně. Ve výtvarné dílničce si děti vyrobily a ozdobily sovičky. kdo měl zájem, mohl se nechat změnit malováním na obličej v motýla, kočičku, vílu, nebo i tygra. U altánu děti tančily a soutěžily se skupinou Diskodovádění. Sobotní počasí všem účastníkům přálo a pohádkové putování parkem navštívilo téměř 260 dětí s rodiči.