03.09.2019 Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 16.9.2019

Zahájení činnosti kroužků je v týdnu od 16.9.2019!

30.08.2019 Kroužky ze Šablon II zdarma

Omlouváme se za potíže s přihlašováním na kroužky, které jsou zdarma. Už se na ně dá přihlásit. Za kroužek, prosím, neplaťte. Symbolická 1,- Kč je tam proto, že v systému IS Domeček nelze u předpisů ke kroužkům zadávat nulu. Jde o kroužky Klub deskových her, Deskové hry a Programování, které jsou hrazené ze Šablon II pro SVČ. Děkujeme za pochopení. DDM Rakovník

26.08.2019 Aktualizace klientského centra

Došlo k aktualizaci klientského centra IS Domeček. Podrobný návod jak s ním pracovat najdete zde: https://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

08.06.2019

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

V sobotu 8. června 2019 se dětem v Čermákových sadech v Rakovníku otevřel pohádkový park na akci "Z pohádky do pohádky". Děti se v něm setkaly s několika postavičkami ze známých pohádek a večerníčků jako například O perníkové chaloupce, Mach a Šebestová, Šíleně smutná princezna či Maková panenka a motýl Emanuel. Na pohádkových stanovištích, se plnili rozmanité úkoly , letos přibyly pohádky i postavy nové.  U Elsy a Anny z pohádky Ledové království si děti vyzkoušely labyrint, u princezny Lociky a prince z filmu Na vlásku skládaly puzzle, u Šmoulů se potily na překážkové dráze a potkat mohly i Shreka s Fionou. Účastníci se také zapojili do pohádky O veliké řepě, s piráty si zastříleli z obřího praku a s indiány si poslepu prošli stezku vedoucí po úzkém laně. Ve výtvarné dílničce si děti vyrobily a ozdobily sovičky. kdo měl zájem, mohl se nechat změnit malováním na obličej v motýla, kočičku, vílu, nebo i tygra. U altánu děti tančily a soutěžily se skupinou Diskodovádění. Sobotní počasí všem účastníkům přálo a pohádkové putování parkem navštívilo téměř 260 dětí s rodiči.