Novinky

24.06.2020 Přihlašování na zájmové kroužky 2020/21

Přihlašování na zájmové kroužky bude probíhat od 25. srpna 2020 od 17,00 hod. přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz. Návod jak s klientským centrem pracovat (jak se přihlásit) najdete zde: http://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

05.05.2020 Otevření DDM Rakovník

Vážení rodiče, milé děti, jak jste možná zaznamenali ze sdělovacích prostředků, od 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 znovu otevírá většinu zájmových kroužků. Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v DDM a podmínkách účasti naleznete v článku Otevření DDM Rakovník.

12.03.2020 Zrušení akcí Vítání jara a Předvelikonoční tvoření

!Akce VÍTÁNÍ JARA a PŘEDVELIKONOČNÍ TVOŘENÍ jsou zrušeny na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR!

HURÁ DO ŠKOLY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

05.09.2019

HURÁ DO ŠKOLY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Letošní posvícenská sobota 31. srpna se opravdu vydařila. Za krásného slunečného počasí se v parku v Čermákových sadech uskutečnila již tradiční akce s názvem Hurá do školy. Letos probíhala v režii hry zvané Náhoda, kde děti postupovaly, a poté plnily disciplíny, podle toho, co jim padlo na kostce. Na šesti stanovištích si tak děti mohly vyzkoušet 24 disciplín (např. hod na cíl, přechod přes slack–line, lovení rybiček, kroket, dribling s míčem, skok přes švihadlo, točení obručí, bludiště či lesní pexeso). Celá soutěž probíhala na čas a ti šťastlivější se dočkali diplomu s označením Štístko, Štěstěna či Náhoda. Každý účastník pak podle zásluh obdržel pěknou odměnu.  Od rána také v Klubu DDM Rakovník v Čermákových sadech probíhal Den otevřených dveří, kde si děti společně s rodiči mohli prohlédnout pracoviště DDM včetně chovů zvířat. Právě zvířata zaujala návštěvníky nejvíce a děti si rády některá z nich pochovaly či pohladily. Všichni příchozí si také mohli vyluštit zvířecí křížovku a pokochat se fotografiemi z akcí, které proběhly v loňském školním roce.