Novinky

07.01.2020 Přihlašování na letní tábory 2020

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD ÚTERÝ 4. ÚNORA 2020 OD 17,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz Všechny tábory je třeba uhradit do 24. března 2020. Nedojde-li k tomuto datu k zaplacení, budou uvědoměni náhradníci!

03.09.2019 Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 16.9.2019

Zahájení činnosti kroužků je v týdnu od 16.9.2019!

30.08.2019 Kroužky ze Šablon II zdarma

Omlouváme se za potíže s přihlašováním na kroužky, které jsou zdarma. Už se na ně dá přihlásit. Za kroužek, prosím, neplaťte. Symbolická 1,- Kč je tam proto, že v systému IS Domeček nelze u předpisů ke kroužkům zadávat nulu. Jde o kroužky Klub deskových her, Deskové hry a Programování, které jsou hrazené ze Šablon II pro SVČ. Děkujeme za pochopení. DDM Rakovník

DRAKIÁDA 2019

15.10.2019

DRAKIÁDA 2019

V sobotu 12. října 2019 se na rakovnickém letišti sešli ti, kteří rádi pouští draky. Za pěkného jasného počasí s teplotou okolo 20 ºC tady totiž od 13 hodin proběhl již XXVIII. ročník rakovnické DRAKIÁDY. Do dvou hodin odpoledne probíhala prezence a následné rozlétání draků.  Pořadatelé z DDM Rakovník a z Leteckomodelářského klubu Rakovník připravili tradičně soutěž ve třech kategoriích. Letos se sešlo šest doma vyrobených draků a všichni jejich tvůrci byli oceněni v kategorii vzhled a pracnost. Bohužel se kvůli silnému větru tyto draci nedostali do výšky a kategorie v létání, kde se hodnotila výška doma vyrobených draků, tak byla zrušena. Na druhou stranu porotci vyhodnotili šest nejvýše letících draků kupovaných, jejichž majitelé a vodiči byli taktéž oceněni věcnými cenami. Letošní rok to byla opravdu zasloužená vítězství, protože foukal opravdu silný vítr a několik draků tyto poryvy nevydrželo (lámaly se špejle, trhaly se provázky i samotní draci). Během celého odpoledne děti soutěžily s pracovníky DDM Rakovník. Byla pro ně připravena překážková dráha „Malá Rakovnická“, kterou děti mohly absolvovat s „koněm“ v podobě lehké barevné pěnové tyče. Dále děti měly možnost zaházet si na cíl, vyzkoušet děrované bludiště, vybarvit si omalovánku či vyřešit rébus. Každý účastník, který vydržel až do vyhlašování vítězů, byl odměněn dárkem v podobě létající vrtulky, barevných gumiček ve tvaru zvířat a sladkosti. Celkem se akce, která byla pořádána za finanční podpory Města Rakovníka a České průmyslové zdravotní pojišťovny, zúčastnilo 53 soutěžících draků a na letišti se sešlo více než 160 návštěvníků. Všem děkujeme za účast a těšíme se na viděnou opět za rok na XXIX. ročníku DRAKIÁDY.

Výsledková listina: 
výsledková listina draci 2019.pdf