Novinky

07.01.2020 Přihlašování na letní tábory 2020

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD ÚTERÝ 4. ÚNORA 2020 OD 17,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz Všechny tábory je třeba uhradit do 24. března 2020. Nedojde-li k tomuto datu k zaplacení, budou uvědoměni náhradníci!

03.09.2019 Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 16.9.2019

Zahájení činnosti kroužků je v týdnu od 16.9.2019!

30.08.2019 Kroužky ze Šablon II zdarma

Omlouváme se za potíže s přihlašováním na kroužky, které jsou zdarma. Už se na ně dá přihlásit. Za kroužek, prosím, neplaťte. Symbolická 1,- Kč je tam proto, že v systému IS Domeček nelze u předpisů ke kroužkům zadávat nulu. Jde o kroužky Klub deskových her, Deskové hry a Programování, které jsou hrazené ze Šablon II pro SVČ. Děkujeme za pochopení. DDM Rakovník

​OKRESNÍ BOTANICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM

25.10.2019

OKRESNÍ BOTANICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM
 
V rámci oslav Dne stromů, který každoročně připadá na 20. října, se v pátek 25. října v Botanické zahradě SZeŠ konalo podzimní kolo okresní botanické soutěže. Letošní ročník byl tradičně zaměřen na užitkové a exotické rostliny. Soutěžící se nejprve sešli v botanické zahradě, kde je přivítal starosta města Rakovníka pan Luděk Štíbr. Poté si účastníci vyslechli úvodní slovo organizátora Františka Pazdery a vedoucí odboru životního prostředí města Rakovníka paní Aleny Škoudlínové. Oba mluvili především o významu stromů (ale i dalších rostlin) pro náš život. Účastníci poté soutěžili v pěti kategoriích, kdy každý jednotlivec bojoval sám za sebe. Ten, kdo zrovna nesoutěžil, si mohl v Klubu DDM Rakovník užít i doprovodný program. Starší žáky a studenty čekala na sále Klubu přednáška pana Ing. Pazdery s názvem Památné stromy – dřeviny mimořádného významu, mladší děti si mohly prohlédnout pracovnu chovů a vzít si do ruky nějaké zvíře či se s ním dokonce pomazlit. Úspěšné řešitele na závěr čekala výhra v podobě některé z exotických rostlin a sladká odměna. Výsledky soutěže naleznete v dokumentu pod článkem, více fotografií pak v sekci Fotogalerie.

Výsledková listina: Vysledky_BS 25.10.2019.xls