Novinky

10.09.2020 Vstup do prostor DDM pouze s ochranou úst a nosu

Dle nařízení od čtvrtka 10.9.2020 je vstup do DDM Rakovník povolen pouze s ochranou dýchacích cest (ústa a nos). Prosíme rodiče a děti aby si při vstupu do prostor budovy DDM nasadili roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Děkujeme.

01.09.2020 ZAHÁJENÍ ČINNOSTI ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ JE OD 14. ZÁŘÍ 2020

Zahájení činnosti zájmových kroužků DDM Rakovník je od 14. září 2020.

24.06.2020 Přihlašování na zájmové kroužky 2020/21

Přihlašování na zájmové kroužky bude probíhat od 25. srpna 2020 od 17,00 hod. přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz. Návod jak s klientským centrem pracovat (jak se přihlásit) najdete zde: http://www.ddmrako.cz/krouzky-jak-se-prihlasit

​OKRESNÍ BOTANICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM

25.10.2019

OKRESNÍ BOTANICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM
 
V rámci oslav Dne stromů, který každoročně připadá na 20. října, se v pátek 25. října v Botanické zahradě SZeŠ konalo podzimní kolo okresní botanické soutěže. Letošní ročník byl tradičně zaměřen na užitkové a exotické rostliny. Soutěžící se nejprve sešli v botanické zahradě, kde je přivítal starosta města Rakovníka pan Luděk Štíbr. Poté si účastníci vyslechli úvodní slovo organizátora Františka Pazdery a vedoucí odboru životního prostředí města Rakovníka paní Aleny Škoudlínové. Oba mluvili především o významu stromů (ale i dalších rostlin) pro náš život. Účastníci poté soutěžili v pěti kategoriích, kdy každý jednotlivec bojoval sám za sebe. Ten, kdo zrovna nesoutěžil, si mohl v Klubu DDM Rakovník užít i doprovodný program. Starší žáky a studenty čekala na sále Klubu přednáška pana Ing. Pazdery s názvem Památné stromy – dřeviny mimořádného významu, mladší děti si mohly prohlédnout pracovnu chovů a vzít si do ruky nějaké zvíře či se s ním dokonce pomazlit. Úspěšné řešitele na závěr čekala výhra v podobě některé z exotických rostlin a sladká odměna. Výsledky soutěže naleznete v dokumentu pod článkem, více fotografií pak v sekci Fotogalerie.

Výsledková listina: Vysledky_BS 25.10.2019.xls