Novinky

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

03.01.2019 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019 OD 18,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz NÁVOD JAK S KLIENTSKÝM CENTREM PRACOVAT NAJDETE NA: ddmrako.cz

19.12.2018 Potvrzení přihlášek

Od 19. prosince až do 7. ledna prosím omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 7. lednu. Děkujeme za pochopení.

Mistrovství Rakouska v Line dance

05.11.2018
Mistrovství Rakouska v Line dance

V červnu Lentilky zakončily rok na Mistrovství Evropy v Nizozemí. První velkou akcí nové sezóny byla účast souboru na Mistrovství Rakouska v line dance. Tyto soutěže jsou určeny jednotlivcům, párům i tanečním skupinám. Všech 11 děvčat z Rakovníka, která tančila ve skupinové choreografii, se zapojilo i do soutěží jednotlivců.

Spolu s tanečníky z dalších dvanácti evropských zemí dorazily Lentilky v pátek 5. října do města St. Pölten. Akce s oficiálním názvem: „Austrian Country Western Dance Championships“ právě začínala. Ještě tentýž večer čekalo některé tanečnice první kvalifikační kolo. Další se do soutěžního klání zapojily až od sobotního rána. Po třídenním tanečním maratonu proměnily nakonec svou účast v šesti soutěžních kategoriích v pět vítězství. V šesté kategorii, (Novic adult), uniklo Tereze Řežábkové   prvenství o pouhé dva body.

Výsledky:

Newcomer teen              Adriana Hejdová             1.místo
                                          Natálie Bechyňová          3.místo


Newcomer adult             Kateřina Mutinská          1.místo

Novic  teen                     Alžběta Nováková          1.místo
                                          Andrea Lexová               2.místo

Novic adult                     Tereza Řežábková          2.místo

Modern basic                 Eliška Márová                 1.místo

Showtime                       týmová choreografie     1.místo