Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

Mistrovství Rakouska v Line dance

05.11.2018
Mistrovství Rakouska v Line dance

V červnu Lentilky zakončily rok na Mistrovství Evropy v Nizozemí. První velkou akcí nové sezóny byla účast souboru na Mistrovství Rakouska v line dance. Tyto soutěže jsou určeny jednotlivcům, párům i tanečním skupinám. Všech 11 děvčat z Rakovníka, která tančila ve skupinové choreografii, se zapojilo i do soutěží jednotlivců.

Spolu s tanečníky z dalších dvanácti evropských zemí dorazily Lentilky v pátek 5. října do města St. Pölten. Akce s oficiálním názvem: „Austrian Country Western Dance Championships“ právě začínala. Ještě tentýž večer čekalo některé tanečnice první kvalifikační kolo. Další se do soutěžního klání zapojily až od sobotního rána. Po třídenním tanečním maratonu proměnily nakonec svou účast v šesti soutěžních kategoriích v pět vítězství. V šesté kategorii, (Novic adult), uniklo Tereze Řežábkové   prvenství o pouhé dva body.

Výsledky:

Newcomer teen              Adriana Hejdová             1.místo
                                          Natálie Bechyňová          3.místo


Newcomer adult             Kateřina Mutinská          1.místo

Novic  teen                     Alžběta Nováková          1.místo
                                          Andrea Lexová               2.místo

Novic adult                     Tereza Řežábková          2.místo

Modern basic                 Eliška Márová                 1.místo

Showtime                       týmová choreografie     1.místo