Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

LENTILKY OFICIÁLNĚ ZAHÁJILY SVŮJ JUBILEJNÍ ROK

21.11.2018

LENTILKY OFICIÁLNĚ ZAHÁJILY SVŮJ JUBILEJNÍ ROK


     Za účasti vedení Města Rakovníka, ředitelů škol, sponzorů a novinářů zahájily Lentilky v úterý 20. listopadu oslavy 25. let existence souboru. Po úvodních slovech ředitelky DDM Moniky Bechnerové a zástupce Českomoravské asociace dětských country tanečních souborů Davida Dvořáka, probíhala akce v režii Lentilek. Po tanečním vystoupení těch nejmladších shlédli přítomní hosté prezentaci, která shrnula uplynulých 25 let. Od počátků souboru, po současné úspěchy na světových tanečních soutěžích. Krásný a ladný country waltz pak předvedly dvě z nejúspěšnějších členek souboru: Alžběta Nováková a Tereza Řežábková. Program pak pokračoval představením celého plánu oslav. Soubor je připravil na období celého roku – až do listopadu 2019. Posledním tanečním vystoupením byla choreografie „Undercower“. S touto choreografií jsou Lentilky momentálně úřadujícím mistrem Evropy.
     Po ocenění vedoucích souboru z rukou ředitelky DDM a zodpovězení dotazů přítomných pak celá akce skončila. Rok plný oslav ale teprve začíná! Sál vyzdobený 25 tanečními kostýmy, 25 významnými oceněními a 25 poháry za zvlášť cenná vítězství dotvářel příjemnou atmosféru tohoto setkání. O souboru Lentilky v následujícím roce ještě určitě uslyšíme…