Novinky

11.01.2021 !UPOZORNĚNÍ!

Z důvodu krizového opatření vydaného Vládou ČR je DDM Rakovník do odvolání uzavřen. V této době nebudou probíhat zájmové kroužky ani žádné akce. Dále se budeme řídit školskou částí tabulky PES, kterou najdete na webu MŠMT. Pro aktuální informace sledujte i naše webové stránky na www.ddmrako.cz. Děkujeme za pochopení.

30.12.2020 !UPOZORNĚNÍ!

Z důvodu krizového opatření vydaného Vládou ČR je DDM Rakovník do 10. ledna 2021 uzavřen. V této době nebudou probíhat zájmové kroužky ani žádné akce. Dále se budeme řídit školskou částí tabulky PES, kterou najdete ba webu MŠMT. Pro aktuální informace sledujte i naše webové stránky na www.ddmrako.cz. Děkujeme za pochopení.

02.12.2020 !UPOZORNĚNÍ!

Od 7.12.2020 je v souladu s usnesením vlády č. 1263 ze dne 30.11. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času v počtu do 10 osob vč. vedoucího. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 znovu otevírá některé zájmové kroužky. Více informací k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

Lesní orienťáček

Dům dětí a mládeže Rakovník vás zve na sérii akcí Orienťáčky s tajenkou

LESNÍ ORIENŤÁČEK

PÁTEK 29. LEDNA
13:00 - 16:00 HOD.
individuální start 13:00 - 15:30 hod.

JÍLÁK - za kynologickým cvičištěm

cesta s mapou po obrázcích zvířat s luštěním tajenky
procházka lesem pro děti a rodiče
za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci
tužky na luštění si vezměte s sebou
v cíli drobná odměna

doporučujeme nošení roušek a všechny prosíme
o dodržování dvoumetrových rozestupů a
dalších aktivních vládních opatření

Protože letos nemohou probíhat tradiční akce (Karneval na ledě) ani výlety, pořádá Dům dětí a mládeže Rakovník o pololetních prázdninách v pátek 29. ledna 2021 bezkontaktní akci nazvanou Lesní orienťáček. Orientační procházkou po lese se mohou projít děti s rodiči od 13,00 do 16,00 hodin. Mapu s tajenkou si vezmou na startu na Jíláku, kousek za kynologickým cvičištěm. Startuje se individuálně od 13,00 do 15,30 hod. Postupně pak účastníci projdou trasu, na které je čeká osm stanovišť s obrázky zvířat, jejichž jména budou potřebovat do tajenky. Po vyluštění tajenky si pak v cíli mohou vyzvednout drobnou odměnu. Upozorňujeme na to, že za bezpečnost dětí zodpovídají jejich zákonní zástupci a doporučujeme si vzít s sebou vlastní tužku na luštění tajenky. Doporučené je i nošení roušek a prosíme všechny i o dodržování dvoumetrových rozestupů a dalších aktivních vládních opatření.

Lesní orienťáček je první akcí z připravované série bezkontaktních akcí nazvaných Orienťáčky s tajenkou. Další orienťáčky se už uskuteční v Čermákových sadech. Můžete se těšit na Pohádkový orienťáček a za tmy Vesmírný orienťáček s čelovkou.


Kód 106002
Název Lesní orienťáček
Termín konání 29.01.2021 13:00 - 16:00
Místo konání Jílák - za kynologickým cvičištěm
Hlavní vedoucí Tomáš Doležal
Věková skupina 3-99 let
Dokumenty ke stažení

Lesní orienťáček.pdf

Mapa - Lesní orienťáček.jpg

Mapa - Lesní orienťáček.pdf