Již tento pátek se koná Čarodějnický rej v parku v Čermákových sadech od 16 hodin, čekají Vás hry, soutěže a tancování s Katevent.cz V případě nepřízně počasí se akce uskuteční na sále klubu DDM Rakovník (Čermákovy Sady od 16 hodin), takže určitě přijďte!!!
Od pondělí 13.2.2023 do neděle 19.2.2023 nebudou probíhat zájmové kroužky DDM Rakovník. Pro děti i rodiče pořádáme v tomto období zimní tábory v Peci pod Sněžkou a na Božím Daru. V této době nebudeme schvalovat Vaše přihlášky. Přihlašování na letní tábory bude probíhat od úterý 21. února 2023 od 17,00 hod. přes klientské centrum DDM Rakovník: https://ddmrako.iddm.cz Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkné jarní prázdniny.
V době vánočních prázdnin (23. prosince 2022 - 2. ledna 2023) nebudou probíhat zájmové kroužky. Na kroužcích se uvidíme zase v úterý 3. ledna 2023.
náplň /orientačně /
po-středa - vyrábění z keramické hlíny
čtvrtek - výlet, koupání, návštěva galerie a výtvarný seminář dle dohody, počasí,...
pátek - dokončování výrobků /malování, zdobení,.../
program dětem průběžně upravuji, dle zručnosti a zájmu např. o drátování, pletení košíků, drhání
děti mají zajištěný oběd
snažím se, aby si děti všechny výrobky na konci keram. týdne odnesly domů
M. Vondříčková, DDM Rakovník
Přihlášky a platby přes klientské centrum https:/ddmrako.iddm.cz/ od úterý 21. 2. 2023 od 17,00 hod.
Kód | 123102 |
Název | Keramický týden II. |
Termín konání | 31.07.2023 08:00 - 04.08.2023 16:00 |
Místo konání | DDM RAK - S. K. Neumanna |
Hlavní vedoucí | Miroslava Vondříčková |
Věková skupina | 6-12 let |
Sraz účastníků | v 8.00 hod. - DDM Rakovník - S. K. Neumanna 251 |
Vybavení na akci | svačina, lahev na pití, zástěra (triko na práci s hlínou) |
V ceně zahrnuto | obědy, vstupy, materiál |
Účast na akci | 1500 Kč |
Volná místa | Obsazeno |