04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

03.01.2019 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019 OD 18,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz NÁVOD JAK S KLIENTSKÝM CENTREM PRACOVAT NAJDETE NA: ddmrako.cz

19.12.2018 Potvrzení přihlášek

Od 19. prosince až do 7. ledna prosím omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 7. lednu. Děkujeme za pochopení.

DRAKIÁDA 2018

DRAKIÁDA

V sobotu 20. října 2018 se na rakovnickém letišti sešli ti, kteří rádi pouští draky. Za pěkného polojasného počasí s teplotou okolo 15 ºC tady totiž od 13 hodin proběhl již XXVII. ročník rakovnické DRAKIÁDY. Téměř do půl třetí odpoledne probíhala prezence a následné rozlétání draků.  Pořadatelé z DDM Rakovník a z Leteckomodelářského klubu Rakovník připravili tradičně soutěž ve třech kategoriích. Letos se bohužel soutěžilo pouze ve výšce letu draků kupovaných, protože nedorazil nikdo s domácky vyrobeným drakem. Museli se proto zrušit kategorie výška letu draků doma vyrobených i vzhled a pracnost draků doma vyrobených. Na druhou stranu porotci vyhodnotili osm nejvýše letících draků, jejichž majitelé a vodiči byli oceněni věcnými cenami. Během celého odpoledne si děti mohly zasoutěžit s pracovníky DDM Rakovník. Byla pro ně připravena překážková dráha, kterou musely absolvovat s míčkem na lžičce. Dále si mohly zazávodit v namotávání ryb, ve skoku přes švihadlo, v hodu talířem na terč anebo v hodu kroužkem na panáčky. Každý účastník, který vydržel až do vyhlašování vítězů, byl odměněn dárkem v podobě létající vrtulky, letadýlka a sladkosti. Na závěr členové LMK Rakovník předvedli ukázky svých modelů i létání některých letadel. Celkem se akce, která byla pořádána za finanční podpory Města Rakovníka a České průmyslové zdravotní pojišťovny, zúčastnilo 33 soutěžících draků a na letišti se sešlo více než 120 návštěvníků. Všem děkujeme za účast a těšíme se na viděnou opět za rok (tentokrát 12. října 2019) na XXVIII. ročníku DRAKIÁDY.
Výsledky drakiády naleznete v dokumentu pod článkem, více fotografií pak v sekci Fotogalerie.

Výsledková listina drakiáda 2018