Novinky

02.11.2020 !UPOZORNĚNÍ!

Z důvodu vládních nařízení a prodloužení nouzového stavu je DDM Rakovník uzavřen do 20. listopadu 2020. V této době nebudou probíhat zájmové kroužky ani žádné akce. Děkujeme za pochopení. S polečně to všichni zvládneme a prosíme Vás o zachování Vaší přízně. Přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl!

14.10.2020 Informace a zábavné úkoly

DDM Rakovník uzavřeno do 3.11.2020. Vážení rodiče, milé děti, z důvodu vládních nařízení je DDM Rakovník stále uzavřeno. Vedoucí pedagogové pro Vás vymýšlí „úkoly“, kterou budou vždy uveřejněny v úterý a ve čtvrtek na našich webových stránkách a také na webu MÍT KAM JÍT , kde naleznete nejrůznější aktivity, které připravily domy dětí a mládeže z celé ČR včetně našeho domečku. Společně to všichni zvládneme a prosíme Vás o zachování Vaší přízně. Přejeme Vám pevné zdraví a pozitivní mysl!

14.10.2020 !UPOZORNĚNÍ!

Obě budovy DDM Rakovník a pracoviště v Novém Strašecí budou uzavřeny do 23. října 2020. V případě nutnosti k vyřešení problému volejte ředitelku DDM Rakovník: Monika Bechnerová - tel.: 727 962 196 nebo napište e-mail na info@ddmrako.cz. Všichni zaměstnanci pracují na Homeoffice. Děkujeme za pochopení.

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK

13.02.2019

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK

Ve středu 13. února 2019 se v Klubu DDM v Čermákových sadech sešlo kolem čtyřiceti mladých zpěváků a zpěvaček, aby zazpívali před publikem i porotou základního kola soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek. Soutěž je určena pro 6 – 15 leté děti a mládež a je rozdělena do pěti kategorií. Podmínkou je zpívání zpaměti. Písně mohou být předneseny bez doprovodu, nebo s doprovodem maximálně dvou akustických nástrojů nebo audionosiče. Úkol to nebyl zdaleka jednoduchý, ale všichni zúčastnění ho zvládli na výbornou. Soutěžící skvěle zazpívali a učitelé i rodiče své svěřence doprovázeli na klavír či kytaru, ale využil se i CD přehrávač. Na sále panovala dobrá nálada. Porota oznámila konečné výsledky s humorem, účastníkům byly předány diplomy a ceny a na závěr si celý sál mohl společně s porotci zazpívat několik písní za kytarového doprovodu Milana Zimmermanna. Do krajského kola v Karlových Varech byla kvůli vysoké úrovni celostátní soutěže doporučená jediná zástupkyně kategorie C: Helena Mikešová ze ZUŠ Nové Strašecí.

Výsledky soutěže najdete zde: 


Výsledková listina Karlovarský skřivánek 2018/2019