Novinky

26.05.2021 SRPNOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ LENTILEK - PŘIHLÁŠKY AŽ OD 1. ČERVNA

Prosíme přihlašujte děti na srpnové prázdninové taneční soustředění Lentilek do klientského centra DDM až od 1. 6. do 10. 6. 2021. Omlouváme se za zpožděné spuštění přihlašování, musíme ještě zkontrolovat táborovou dokumentaci. Děkujeme za pochopení. Případně kontaktujte Mirku Donátovou na tel: 730 158 027

07.05.2021 ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto Vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna (podle nové úpravy) účast 30 osob vč. vedoucího. Děti do 6 let věku nemusí dokládat čestné prohlášení a nemusí tedy řešit ani testování. Pro ostatní došlo k úpravě možností na testování. Více informací o změnách i k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

05.05.2021 !ZNOVUOTEVŘENÍ!

Vládní nařízení dovolují opět otevřít zájmové kroužky. Tímto vám s radostí sdělujeme že i Dům dětí a mládeže Rakovník znovu otevírá některé zájmové kroužky od pondělí 10.5.2021. Budou probíhat ve venkovních prostorách, kde je umožněna účast 20 osob vč. vedoucího. Více informací k jednotlivým kroužkům naleznete ve svých e-mailových schránkách.

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK

13.02.2019

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK

Ve středu 13. února 2019 se v Klubu DDM v Čermákových sadech sešlo kolem čtyřiceti mladých zpěváků a zpěvaček, aby zazpívali před publikem i porotou základního kola soutěže v sólovém zpěvu Karlovarský skřivánek. Soutěž je určena pro 6 – 15 leté děti a mládež a je rozdělena do pěti kategorií. Podmínkou je zpívání zpaměti. Písně mohou být předneseny bez doprovodu, nebo s doprovodem maximálně dvou akustických nástrojů nebo audionosiče. Úkol to nebyl zdaleka jednoduchý, ale všichni zúčastnění ho zvládli na výbornou. Soutěžící skvěle zazpívali a učitelé i rodiče své svěřence doprovázeli na klavír či kytaru, ale využil se i CD přehrávač. Na sále panovala dobrá nálada. Porota oznámila konečné výsledky s humorem, účastníkům byly předány diplomy a ceny a na závěr si celý sál mohl společně s porotci zazpívat několik písní za kytarového doprovodu Milana Zimmermanna. Do krajského kola v Karlových Varech byla kvůli vysoké úrovni celostátní soutěže doporučená jediná zástupkyně kategorie C: Helena Mikešová ze ZUŠ Nové Strašecí.

Výsledky soutěže najdete zde: 


Výsledková listina Karlovarský skřivánek 2018/2019