Novinky

22.02.2019 POTVRZENÍ PŘIHLÁŠEK

O jarních prázdninách, tedy od 25. února až do 3. března 2019, prosím, omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 3. březnu 2019. Děkujeme za pochopení.

22.02.2019 OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY - DDM RAKOVNÍK, NERUDOVA 504

O jarních prázdninách nebude od pondělí 25. 2. do středy 27. 2. 2019 nikdo přítomen v budově DDM Rakovník, Nerudova 504. Omezení se týká i kanceláře paní účetní. Děkujeme za pochopení.

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

OKRESNÍ EKOLOGICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM

24.09.2018

 OKRESNÍ EKOLOGICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM
   
 Ve čtvrtek 20. září 2018 se v Botanické zahradě SZeŠ konalo podzimní kolo okresní ekologické soutěže. Tématem letošního ročníku bylo již tradičně ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl. Soutěžící, kterých se letos na botanické zahradě sešel  rekordní počet 182 žáků a studentů, si nejprve vyslechli úvodní slovo organizátora Františka Pazdery. Poté účastníci soutěže procházeli ve dvojicích zahradou a zodpovídali na otázky týkající se již zmíněných témat. Starší žáky a studenty čekalo i poznávání několika exotických rostlin. V Klubu DDM byl pro účastníky všech kategorií připraven také doprovodný program. Mladší děti se zapojily do soutěže s názvem BIORISKUJ, který si pro ně připravila paní Jiřina Prošková z IS CHKO Křivoklátsko - Křivoklát. Starší žáci a studenti si vyslechli přednášku o ekologickém zemědělství a biopotravinách, které jim svým výkladem přiblížil pan Ing. Pazdera ze SZeŠ Rakovník. Akce proběhla za finanční podpory Města Rakovníka, úspěšné řešitele tak čekala výhra v podobě některé z masožravých rostlin a sladká odměna. Výsledky soutěže naleznete v dokumentu pod článkem.

Výsledková listina okresní ekologické soutěže - podzim 2018