Novinky

04.01.2019 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

VÍCE INFORMACÍ O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH, KTERÉ SE USKUTEČNÍ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NAJDETE NA STRÁNKÁCH V PONDĚLÍ 7. LEDNA 2019. TO BUDE TAKÉ MOŽNÉ SE NA TÁBORY PŘIHLÁSIT.

03.01.2019 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

UPOZORNĚNÍ! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY BUDE PROBÍHAT OD PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019 OD 18,00 HOD. PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM DDM RAKOVNÍK: https://ddmrako.iddm.cz NÁVOD JAK S KLIENTSKÝM CENTREM PRACOVAT NAJDETE NA: ddmrako.cz

19.12.2018 Potvrzení přihlášek

Od 19. prosince až do 7. ledna prosím omluvte to, že nebudeme reagovat na Vaše přihlášení přes klientské centrum: https://ddmrako.iddm.cz/ Neozveme se Vám do tří dnů, ale vše vyřídíme hned po 7. lednu. Děkujeme za pochopení.

OKRESNÍ EKOLOGICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM

24.09.2018

 OKRESNÍ EKOLOGICKÁ SOUTĚŽ - PODZIM
   
 Ve čtvrtek 20. září 2018 se v Botanické zahradě SZeŠ konalo podzimní kolo okresní ekologické soutěže. Tématem letošního ročníku bylo již tradičně ekologické zemědělství, biopotraviny a zdravý životní styl. Soutěžící, kterých se letos na botanické zahradě sešel  rekordní počet 182 žáků a studentů, si nejprve vyslechli úvodní slovo organizátora Františka Pazdery. Poté účastníci soutěže procházeli ve dvojicích zahradou a zodpovídali na otázky týkající se již zmíněných témat. Starší žáky a studenty čekalo i poznávání několika exotických rostlin. V Klubu DDM byl pro účastníky všech kategorií připraven také doprovodný program. Mladší děti se zapojily do soutěže s názvem BIORISKUJ, který si pro ně připravila paní Jiřina Prošková z IS CHKO Křivoklátsko - Křivoklát. Starší žáci a studenti si vyslechli přednášku o ekologickém zemědělství a biopotravinách, které jim svým výkladem přiblížil pan Ing. Pazdera ze SZeŠ Rakovník. Akce proběhla za finanční podpory Města Rakovníka, úspěšné řešitele tak čekala výhra v podobě některé z masožravých rostlin a sladká odměna. Výsledky soutěže naleznete v dokumentu pod článkem.

Výsledková listina okresní ekologické soutěže - podzim 2018